11.10.2019 - Odamız ile Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi arasında gerçekleştirilen "Okul-Sanayi İşbirliği" projesi dahilinde okulumuza yaptığımız katkılar için Milli Eğitim Şube Müdürü Engin Aktaş ve ...
Meclis Üyelerimiz TOBB ETÜ Teknoloji Merkezini ziyaret ...
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nezdinde düzenlenen Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri'nin son gününde, meclis üyelerimiz TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi kampüsünde bulunan Teknoloji ...
TOBB'da düzenlenen Meclis Üyeleri Bilgilendirme ...
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde yıl boyunca düzenlenen Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine Meclis üyelerimiz katılım sağladılar. 27-28-29 Eylül 2019 tarihlerinde Ankara'da düzenlenen, ilk iki ...
25 Eylül 2019 Çarşamba günü saat 13:30'da Odamız Toplantı Salonunda Aile içi şiddete karşı farkındalığın artırılması ve kadına karşı şiddetin durdurulması amacıyla "Kadına Yönelik ...
Galericiler için mesleki yeterlilik sınavı düzenledik
Boyabat TSO ve TOBB MEYBEM işbirliği ile ilçemizde düzenlenen, toplam 40 adayın katıldığı Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavların ikinci gününü geride ...
Boyabat TSO Başkanı Orhan Çakır, Meclis Başkanı Erdal Sarı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nazif Koltukçu ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman Onur Küçükbaş ilçemize yakın zamanda ...
Milli Eğitim Şube Müdürü ile Meslek Lisesi ...
11.10.2019 - Odamız ile Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi arasında gerçekleştirilen "Okul-Sanayi İşbirliği" projesi dahilinde okulumuza yaptığımız katkılar için Milli Eğitim Şube Müdürü Engin Aktaş ve ...
24 Aralık 2019, 09:51